1

aplikant

PEDIJATRIJSKA SESTRA ZA KUĆNU NEGU DECE Inostranstvo

na Partners & Orka u Dubai, UAE (Poslato na 13-02-2018)

Partners & Orka, reklamna HR agencija i agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta iz Dubaia, UAE, potražuje kandidatkinje za poziciju posla:

Pedijatrijska sestra za kućnu negu dece

Država rada: UAE ;
Mesto rada: Dubai

Opis posla:

Posmatranje i procena telesnog i psihičkog stanja bebe
Sprovođenje terapije i primena odgovarajućih zdravstveno-medicinskih procedura

Profil kandidatkinje:

Obavezan Medicinski fakultet ili Srednja medicinska škola;
Obavezan napredni nivo znanja engleskog jezika;
Radno iskustvo minimum 3 godine u nezi dece do 1 godine starosti
Spremnost za boravak i radu u Dubaiu, UAE na duži vremenski period
Opšta radna i zdravstvena sposobnost
Da kandidatkinja nije osuđivana za krivična dela niti pod istragom
Da kandidatkinja poseduje važeći pasoš Republike Srbije
Emocionalna zrelost i stabilnost
Humanost
Stručnost
Strpljivost i osetljivost za ljudske probleme
Odgovornost
Izraženi etički i moralni principi

Uslovi rada:

Ugovor o radu na 1 ili 2 godine, sa mogućnošću produženja.
Viza
Avio karta
Zdravstveno osiguranje
Mesečna zarada: od 6000 do 7000 AED (od 1600 do 1900 američkih dolara)
Obezbeđen smeštaj
Obezbeđena ishrana (sva 3 obroka dnevno)
Slobodan jedan dan nedeljno
Godišnji odmor u trajanju od 30 dana + plaćena avio karta ako kandidatkinja želi da godišnji odmor provede u Srbiji
Bezbednost i zdravlje na radu
Tretman na radu i u vezi s radom najmanje jednak tretmanu radnika zemlje zaposlenja
Napomena:

Zainteresovane kandidatkinje svoje radne biografije doneti lično u prostorije agencije Partners & Orka, Durmitorska 14, Beograd, ili ih dostaviti putem elektronske kontakt forme, na e-mail adresu: ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Informacije na telefone: 011/2683-486 ili 065/5612-789

Obavezna forma radne biografije:

Radne biografije moraju biti u Word formatu
Radne biografije moraju biti na engleskom jeziku
Radne biografije moraju sadržati fotografiju (fotografija treba da bude pristojna i diskretna, približno kao za ličnu kartu ili pasoš)

Radne biografije koje ne zadovoljavaju uslove u pogledu forme neće biti uzete u razmatranje
Uz radnu biografiju poželjno je dostaviti preporuku i reference neke medicinske ustanove

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidatkinje koje uđu u uži izbor.

Kandidatkinje koje prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasne su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i regrutacije u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 390 puta