0

Aplikacija

Asistent menadžera nabavke Puno radno vreme

na Forma Ideale d.o.o. u Kragujevac (Poslato na 13-02-2018)

Forma Ideale d.o.o.

Potreban nam je
Asistent menadžera nabavke
Kragujevac

Opis posla:

Ažuiranje podataka u informacionom sistemu (dosije dobavljača, podaci o repromaterijalima)
Kreiranje narudžbina, prijemnica i praćenje isporuka od dobavljača
Prikupljanje i analiza ponuda
Provera i arhiviranje dokumentacije (otpreminca, računa, knjižnih odobrenja/zaduženja)
Davanje naloga za plaćanje i evidencija plaćanja ka dobavljačima
Priprema podataka za izradu izveštaja o kretanju zaliha i cena

Uslovi za prijavu:

Fakultetsko obrazovanje
Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Znanje engleskog jezika
Znanje rada u MS Office-u (primarno Microsoft Excel)

Rok za konkurisanje: 27.02.2018.

Skoro postavljeni poslovi Forma Ideale d.o.o.

Pregledano: 70 puta