0

Aplikacija

Šef proizvodnje Puno radno vreme

na Aleksandro Ambijent d.o.o. u Sombor (Poslato na 13-02-2018)

Aleksandro Ambijent d.o.o.

Šef proizvodnje

u fabrici nameštaja

( jedan izvršilac)

u Somboru

Opis posla:

planiranje, praćenje i organizovanje procesa proizvodnje,
praćenje i analiza tehnoloških procesa u proizvodnji i preduzimanje mera za poboljšanje istog
rad na razvoju proizvoda,
pračenje rada uređaja i mašina,
praćenje dinamike kvaliteta i kvantiteta proizvoda,
organizovanje i blagovremeno izvršenje radnih naloga u pogledu kvantiteta i kvaliteta,
blagovremeno intervenisanje u održavanju sredstava za rad
učestvovanje u izradi godišnjih planova,
dogovori sa komercijalnom službom i komercijalnim referentom za nabavku repromaterijala a u vezi potrebe za gotovim proizvodima i potrebe za nabavkom repromaterijala,
odgovornost za rad celokupne proizvodnje,

Uslovi:

završen VI ili VII stepen mašinske ili tehničke struke i radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima najmanje godinu dana
završen IV stepen mašinske ili tehničke struke i radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima najmanje 3 godine
poznavanje rada na računaru sa programskim paketima:autocad, office
vozačka dozvola B kateorije
izražen visok nivo odgovornosti i posvećenosti poslu.

Oglas ostaje otvoren i molbe se primaju do popune radnog mesta.

Prijave slati na e-mail:

zaposlenje@aleksandro.com

Rok za prijavu 13.03.2018.

Skoro postavljeni poslovi Aleksandro Ambijent d.o.o.

Pregledano: 298 puta