2

Aplikacija

Magacioner Puno radno vreme

na Kit Commerce d.o.o. u Leštane (Poslato na 19-02-2018)

Širok asortiman i vrhunska usluga čine nas prepoznatljivim na tržištu
U želji da naše proizvode i uslugu koriste oni koji teže izvrsnosti
U želji da zadržimo status kompanije koja ima značajan uticaj na trendove, razvoj i dalja kretanja na tržištu u segmentu distribucije auto-delova
tražimo kandidate u magacinu, Beograd – Leštane na poziciji:

Magacioner

Opis posla:

Vrši prijem robe i skladištenje
Odgovara za manipulaciju robom
Obavlja odvajanje robe, vrši utovar robe u vozila
Radi na deklarisanju proizvoda
Odgovoran je za higijenu magacina i manipulativnog prostora van magacina

Uslovi:

Minimum III stepen stručne spreme
Neophodna dokumentacija, u slučaju zaposlenja, za zasnivanje radnog odnosa je:
Kopija važeće lične karte
Potvrdu da nije osuđivan/a i da se protiv njega/nje ne vodi krivični postupak
Lekarsko uverenje
Kopija diplome o završenoj stručnoj spremi
Molimo sve zainteresovane kandidate da se prijave na konkurs za navedeni oglas slanjem biografije (CV-a) do 06.03.2018.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor na osnovu selekcije CV-a.

Pregledano: 957 puta