18

Aplikacija

Radnici na brušenju, pripremi metalne galanterije za galvanizaciju Inostranstvo

na Partners & Orka u Republika Češka (Poslato na 20-02-2018)

Partners & Orka, reklamna agencija, radi obezbeđivanja ljudskih resursa za renomiranu kompaniju iz Česke, koja potražuje kandidate za radnu poziciju: Radnici na brušenju, čišćenju, pripremi metalne galanterije za galvanizaciju-poliranje
Potrebno 6 izvršioca posla

Zemlja rada: Republika Češka
Mesto rada: Budjejovice
Primaju se kandidati sa srpskim pasošima i pasošima zemalja EU

Opis posla:
- Osnovna delatnost fabrike i program je cinkovanje metala;
- Posao se sastoji na čišćenju,brušenju,vezivanju-uvezivanju raznih gvozdenih predmeta;
- Priprema metalne galanterije za galvanizovanje;

Uslovi za kandidata:
- Min srednja stručna sprema;
- Kandidati mašinske struke - poželjno;
- Poželjno radno iskustvo, ne i neophodno;
- Radno sposobni za obavljanje navedenih poslova; poslovi su fizički zahtevni;
- Minimalan ostanak u firmi 3 meseca;

Nudi se:
- Izrada viza i radnih dokumentacije o trošku poslodavca u ambasadi u Beogradu;
- Prevoz do mesta rada u inostranstvu o trošku poslodavca;
- Prijava radnog odnosa ugovor o radu;
- Plaćeni porezi i doprinosi na ceo iznos i zdrastveno osiguranje;
- Oprema za rad, zaštitna oprema;
- Besplatan lekarski pregled;
- Osnovna neto satnica je 3,5-4.1€, početna zarada (180-200 sati rada); posle probnog rada početna satnica 3.8;
- Radno vreme 8h dnevno u tri smene sa mogućnošću prekovremenog rada zakonom dozvoljenog zemlje rada;
- Smeštaj obezbeđen u okviru fabrike, obezbeđen jedan obrok u restoranu fabrike;
- Ugovor na godinu dana, posle šest meseci pravo na godišnji odmor od 3 nedelje; Posle tri meseca rada pravo na 14 dana odmora – put plaćen;
- Mogućnost odlaska bračnih parova sa zajedničkim smeštajem – žene bi obavljale poslove pakovanja kablova u automobilskoj industriji u fabrici koja je udaljena 20km od smeštaja;
- Tretman radnika jednak tretmanu radnika zemlje rada;

Zainteresovani kandidati na mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs trebaju dostaviti:

- Radnu biografiju – CV i kopiju pasoša (prvu stranu);

Bliže informacije se mogu dobiti od akreditovanog zastupnika firme na kontak telefon: 064/0680-969

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumntaciju.
Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje sigurnosti ozbiljnost u radu.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 690 puta