0

Aplikacija

Medicinska sestra - tehničar Puno radno vreme

na SPECIJALNA BOLNICA ZA BOLESTI ZAVISNOSTI u Beograd (Poslato na 22-02-2018)

Medicinska sestra - tehničar
Oglas važi od: 20.2.2018.

SPECIJALNA BOLNICA ZA
BOLESTI ZAVISNOSTI
11040 Beograd, Teodora Drajzera 44

na određeno vreme radi zamene odsutnog zaposlenog do njegovog povratka na rad

na određeno vreme radi privremenog povećanja obima posla do 4 meseca

Opis poslova:
utvrđen Pravilnikom o organizaciji i sistematizaciji poslova.

USLOVI:
srednja medicinska škola opšteg smera, IV stepen stručne spreme, 6 meseci radnog iskustva, položen stručni ispit.

Uz prijavu priložiti:
• kratku biografiju,
• diplomu ili potvrdu (original ili overenu fotokopiju) završene škole koja se traži oglasom,
• uverenje (original ili overenu fotokopija) o položenom stručnom ispitu.

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objavljivanja na internet stranici Nacionalne službe za zapošljavanje (oglas objavljen 20.02.2018. godine). Oglas će biti objavljen i na internet stranici Ministarstva zdravlja.

Prijave se podnose neposredno u Kadrovsku službu ili poštom na adresu: Specijalna bolnica za bolesti zavisnosti, 11040 Beograd, ulica Teodora Drajzera broj 44, sa naznakom „Za oglas“. Neblagovremene i nepotpune prijave se neće razmatrati.

Skoro postavljeni poslovi SPECIJALNA BOLNICA ZA BOLESTI ZAVISNOSTI

Pregledano: 1103 puta