1

aplikant

Referent međuoperacione kontrole Puno radno vreme

na Forma Ideale d.o.o. u Kragujevac (Poslato na 22-02-2018)

Forma Ideale d.o.o.

Referent međuoperacione kontrole
(2 izvršioca), Kragujevac

Opis posla:

Donošenje odluka o prihvatanju ili odbijanju kvaliteta kontrolisanih elemenata, kao i ocene o usaglašenosti kvaliteta u skladu sa parametrima kvaliteta
Primena internih uputstava i pravila međuoperacionog kontrolisanja kvaliteta elemenata proizvoda
Međuoperaciona kontrola usaglašenosti kvaliteta elemenata sa zahtevima kvaliteta definisanih konstruktivno tehničkom dokumentacijom
Izdvajanje neusaglašenih elemenata i upućivanje istih na definisane lokacije za neusaglašene elemente,
Poštovanje učestalosti kontrolisanja elemenata po radnom nalogu
Izrada izveštaja o kontrolisanju elemenata, kao i dostavljanje istih u skladu sa definisanim uputstvima

Uslovi za prijavu:

Minimum IV stepen stručne spreme tehničke struke
Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Poznavanje rada na računaru (MS Office)
Sposobnost organizacije i realizacije posla u uslovima kratkih rokova
Molimo sve zainteresovane kandidate da svoju profesionalnu biografiju pošalju na adresu: Forma Ideale, direkcija za ljudske resurse, Skladišni centar 13, 34000 Kragujevac ili elektrosnki.

Rok za konkurisanje: 08.03.2018.

Skoro postavljeni poslovi Forma Ideale d.o.o.

Pregledano: 260 puta