2

Aplikacija

Referent za interne provere zaštite životne sredine (1 izvršilac) Puno radno vreme

na Forma Ideale d.o.o. u Kragujevac (Poslato na 22-02-2018)

Forma Ideale d.o.o.

Referent za interne provere zaštite životne sredine (1 izvršilac)
Kragujevac

Opis posla:

Izrada predloga godišnjeg plana internih provera sistema upravljanja zaštitom životne sredine
Izrada plana pojedinačnih internih provera, na osnovu odobrenog godišnjeg plana internih provera
Interna provera u procesima društva u skladu sa dokumentima sistema upravljanja kvalitetom
Izdvanje naloga odgovornim licima procesa za prikupljanje podataka o bezbednosti i hemijskoj ispravnosti proizvoda, koje društvo nabavlja u svom poslovanju
Izrada predloga monitoringa iz oblasti zaštite životne sredine
Izrada izveštaja i predlaganje korektivnih mera za evidentirane neusaglašenosti pri internim proverama

Uslovi za prijavu:

Minimum VI stepen stručne spreme tehnološke, ekološke ili hemijske struke
Poželjno iskustvo vezano za zaštitu životne sredine, interne proveravače za standarde zaštite životne sredine i zaštite zdravlja i bezbednosti na radu
Obavezno znanje engleskog jezika
Poznavanje rada na računaru (MS Office)
Sposobnost organizacije i realizacije posla u uslovima kratkih rokova
Molimo sve zainteresovane kandidate da svoju profesionalnu biografiju pošalju na adresu: Forma Ideale, direkcija za ljudske resurse, Skladišni centar 13, 34000 Kragujevac ili elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 08.03.2018.

Skoro postavljeni poslovi Forma Ideale d.o.o.

Pregledano: 233 puta