0

Aplikacija

Komercijalista; Prodavac u veleprodaji; Magacioner Puno radno vreme

na INEX ZAŠTITA u Jagodina (Poslato na 28-02-2018)

Komercijalista; Prodavac u veleprodaji; Magacioner
Oglas važi od: 28.2.2018.

INEX ZAŠTITA
35000 Jagodina, 7. jula 127

Komercijalista

Opis posla:
unapređenje odnosa sa postojećim i pronalaženje novih kupaca.

USLOVI:
obavezno iskustvo u veleprodaji i posedovanje prodajnih i pregovaračkih veština, vozačka dozvola B kategorije i dobro poznavanje rada na računaru.

Prodavac u veleprodaji

Opis posla:
prijem i kontakt s kupcima u firmi, izrada ponuda i realizacija posla.

USLOVI:
obavezno iskustvo u prodaji, vozačka dozvola B kategorije i dobro poznavanje rada na računaru.

Magacioner

Opis posla:
rad na prijemu, sortiranju i izdavanju robe.

USLOVI:
obavezno iskustvo u magacinskim poslovima, vozačka dozvola B kategorije i dobro poznavanje rada na računaru.

OSTALO:
CV poslati na e-mail: posao@inex- zastita.co.rs ili na gorenavedenu adresu. Kandidati koji uđu u uži izvor biće pozvani na razgovor. Konkurs je otvoren do 15.03.2018. ili do popune radnih mesta. Detalji na www.inex- zastita.co.rs.

Skoro postavljeni poslovi INEX ZAŠTITA

Pregledano: 1144 puta