1

aplikant

Vozač sa C i D kategorijom Puno radno vreme

na Rico training centre d.o.o. u Beograd (Poslato na 28-02-2018)

Rico training centre d.o.o.

Vozač sa C i D kategorijom

Uslovi:

Obrazovanje: III i/ili IV stepen srednje stručne spreme
Neophodno iskustvo: Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Broj izvršilaca: više izvršilaca

Opis posla:

Upravlja vozilom / kamion / autobus /
Primenjuje saobraćajne i druge zakonske i normativne propise neposrednog Poslodavca,
Stara se o pravilnom prosleđivanju prateće dokumentacije,
Redovno održava vozila uz kontrolu ispravnosti vozila,
Obavlja druge poslove po nalogu neposrednog Poslodavca.

Lične osobine:

Fleksibilnost i sposobnost za timski rad
Samostalnost, dobra organizacija
Pouzdanost

Način prijave:

Prijavu sa kraćom biografijom koja sadrži osnovne podatke o kandidatu poslati na mail:

ricotraining@gmail.com

Rok za prijavu 27.03.2018.

Pregledano: 971 puta