1

aplikant

Agronom Puno radno vreme

na Interprom u Nova Crvenka (Poslato na 12-03-2018)

INTERPROM

Interprom je kompanija iz oblasti poljoprivrede sa sedištem u Beogradu i sa radnom jedinicom u Novoj Crvenki. Bavi se primarnom proizvodnjom višnje, kruške i šljive.

Interprom trenutno traži osobu zainteresovanu za rad u voćnjaku u Novoj Crvenki na poziciji:

Agronom

Opis posla: Rad u voćnjaku, vođenje uredne dokumentacije i organizacija zaposlenih

Uslovi:
• Poljoprivredni fakultet – smer zaštita bilja ili voćarstvo
• Poznavanje rada na računaru
• Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
• Poželjno iskustvo u radu na voćnjaku
• Komunikativnost i snalažljivost
• Organizacione sposobnosti

Prijava putem email-a (dusaninterprom@gmail.com)
Rok za prijavu 27.03.2018.

Skoro postavljeni poslovi Interprom

Pregledano: 204 puta