0

Aplikacija

Grafički tehničar na poslovima pripreme za štampu na reklamnim artiklima Puno radno vreme

na Rebox d.o.o. u Beograd (Poslato na 13-03-2018)

Rebox d.o.o.

Preduzeće za veleprodaju reklamne galanterije Rebox d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju:

Grafički tehničar na poslovima pripreme za štampu na reklamnim artiklima

Potrebni uslovi:

Minimum SSS
Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Odlično poznavanje programa: Corel Draw, Adobe Illustrator, Photoshop, Excel
Preciznost, posvećenost detaljima, odgovornost, poštovanje obaveza i rokova
Poznavanje tehnike štampe: sito štampa, tampon, graviranje…
Poželjno poznavanje HTML-a, CSS-a, Wordpress-a
Znanje engleskog jezika

Opis posla:

Priprema za štampu reklamnog materijala
Održavanje i ažuriranje postojećih sajtova i društvenih mreža
Komunikacija sa kupcima i dobavljačima
Prijem i kontrola kvaliteta odštampane robe
Slanje ponuda

Nudimo:

Stalni radni odnos uz adekvatnu i redovnu platu
Profesionalno usavršavanje

Molimo Vas da Vaš CV (radnu biografiju) dostavite elektronski na sledeću adresu: rebox@rebox.co.rs

Rok za prijavu 27.03.2018.

Pregledano: 106 puta