2

Aplikacija

Prodavac/kasir Puno radno vreme

na MARKONI SPORT u Beograd (Poslato na 13-03-2018)

Prodavac/kasir

MARKONI SPORT” D.O.O. Beograd

proširuje obim posla i raspisuje konkurs za sledeće pozicije: Prodavac/kasir u maloprodajnom objektu

OPIS POSLA:

Usluživanje i savetovanje kupaca
Prijem robe i izlaganje
Rad na blagajni
Održavanje urednosti objekta
USLOVI:

Radno iskustvo u maloprodaji
Poznavanje rada na blagajni
Minimum obrazovanja srednja stručna sprema
Poznavanje rada na računaru
Poželjno znanje engleskog jezika
TRAŽENE OSOBINE:

Razvijena veština prodaje i dobre komunikacije
Ljubaznost, uslužnost
Odgovornost
Organizovanost
Visok stepen samoinicijative i samostalnosti u radu
Spremnost na timski rad
NUDIMO VAM:

Rad u pozitivnom i dinamičnom timu
Mogućnost stalnog zaposlenja
Stimulativnu zaradu
Radno vreme (7 sati) organizovano u dve smene
Rad vikendom obavezan (neradni dan, jedan dan u nedelji od ponedeljka do petka)
UKOLIKO ISPUNJAVATE NAVEDENE USLOVE MOLIMO VAS DA CV (BIOGRAFIJU) POŠALJETE ELEKTRONSKI na E-mail adresu poslodavca: marconisport@open.telekom.rs

Рок важења
31.03.2018.
Захтевани ниво квалификација
Средња школа – III степен (3 година)
Радно искуство у занимању
Више од 6 месеци
Број извршилаца
2
Место рада
Београд-Чукарица
Врста радниг односа / ангажовања
Неодређено
Додатне информације
Рад у сменама
Напомена
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Skoro postavljeni poslovi MARKONI SPORT

Pregledano: 376 puta