0

Aplikacija

KOORDINATOR SINDIKALNE PRODAJE Puno radno vreme

na Zom-Impex d.o.o. u Subotica (Poslato na 13-03-2018)

Koordinator sindikalne prodaje za rad u Subotici

Kompanija “Zom-Impex” d.o.o. osnovana 1998.godine,
generalni zastupnik brendova Colossus-technology, Machtig, Colossus line i Gentle Giant
raspisuje konkurs za radno mesto KOORDINATOR SINDIKALNE PRODAJE za rad u Subotici.

Uslovi:
– minimum srednja stručna sprema,
– vozačka dozvola “B” kategorije – aktivan vozač,
– samoinicijativa i snalažljivost,
– sposobnost komunikacije,
– odgovornost prema poslu.

Opis posla:
– zakazivanje prodaje – komunikacija sa sindikatima državnih preduzeća,
– vođenje i praćenje sindikalnih grupa, kao i
– podrška i unapređenje rada u sindikalnim grupama,
– praćenje stanja robe po grupama,
– ostali administrativni i logistički poslovi.

Nudimo:
– rad u već uhodanoj firmi sa odličnim menadžmentom u prijatnom radnom okruženju,
– redovnu i sigurnu mesečnu zaradu.

Prijave na mejl: zaposlenje@colossus.rs

Prijave slati do: 13.04.2018.

Skoro postavljeni poslovi Zom-Impex d.o.o.

Pregledano: 502 puta