0

Aplikacija

Magacinski radnik - komisioner Puno radno vreme

na Partners & Orka u Stara Pazova (Poslato na 19-03-2018)

Partners & Orka, reklamna agencija, radi zakup oglasnog prostora za svog klijenta DELTA TRANSPORTNI SISTEM koji se bavi transportom i logistikom i koji za svoje potrebe potražuje radnike:

Magacinski radnik - komisioner

Broj izvršilaca: 35
Mesto zaposlenja: Stara Pazova

Opis posla:
- Prijem, utovar i istovar robe
- Pakovanje, sortiranje i odvajanje robe
- Deklarisanje robe
- Rad po fakturi

Uslovi:
- SSS
- Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Nudimo:
- Prijava radnog odnosa
- Osam sati rada dnevno
- Početna zarada u visini od 32-35.000 RSD
- Redovnost isplate
- Organizovan transport radnika iz Beograda

Profil kandidata:
- Organizovanost i tačnost
- Pedantnost i odgovornost za robu koja se skladišti
- Spremnost za saradnju i timski rad
- Savesnost u obavljanju posla

Napomena:
U razmatranje se uzimaju samo kandidati čije biografije ispunjavaju gore navedene uslove.
Kandidati radne biografije mogu slati na: office@partners-orka.co.rs

Informacije na telefone: 011/2683-486 ili 064/ 126 00 55

Kandidati koji svoje radne biografije dostavljaju elektronskim putem, saglasni su da se njihovi lični podaci mogu koristi u procesu selekcije i regrutacije kandidata, u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Oglas aktuelan 30 dana od dana postavke.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 158 puta