36

Aplikacija

Industrijski i tekstilni inženjer u tekstilnoj industriji Puno radno vreme

na Jeanci Serbia DOO u Leskovac (Poslato na 19-03-2018)

Naša kompanija je osnovana 1996. godine pod nazivom Iılteks Konfeksiion Tekstil San Ve Tic. KAO. Sada nastavlja svoje poslovanje na svojoj registrovani adresi. U 2008. godini, Taner Buiukcan, vlasnik 10% Kompanije je stekao preostale akcije. Godine 2009. naslov kompanije je promenjen u Jeanci Konfeksiion Tekstil San. ve Tic. KAO.

Krajem 2010. godine, Jeanci A.S je osnovao sestrinsku kompaniju u Srbiji. Sestrska kompanija “Jeanci Srbija D.O.O” danas posluje u gradu Leskovcu, gde je u tekstilnoj industriji jako poznato. Srbija je bila strateški izbor istorijskog i ekonomskog položaja sa evropskim zemljama, ali i sa Rusijom

Grupa se uglavnom bavi proizvodnjom odeće izrađenih od oplemenog tekstila u ime svog kupca pod sopstvenim brendovima. Proizvodi se uglavnom proizvode pomoću denim (jean tkanine), kao i korišćenjem drugih vrsta tkanog materijala kao što su platno, gabardin, satin, poplin itd. I podvrgavaju se pranju tekstila, bojama i drugim vrijednostima dodavanja vrijednosti procesi za dobijanje finalnog proizvoda. 100% proizvoda se izvozi, većina njih se šalje u evropske zemlje. Tokom proteklih 15 godina, naša kompanija obavlja proizvodnju u ime vodećih evropskih i svjetskih modnih brendova i najvećih lanaca.

Kompanija Jeanci Serbia DOO. Leskovac raspisuje oglas za radno mesto :

Industrijski inženjer u tekstilnoj industriji i Tekstilni inženjer za radno mesto u Leskovcu i Krupnju.

Opis posla:

rad na povećanju efikasnosti i obezbeđivanje kontinuiteta proizvodnje, eliminisanje uskih grla i gubitaka, kao i predlaganje korektivnih mera;
analiza proizvodnog sistema u cilju racionalizacije;
proveravanje modela koji se nalaze u planovima linija za šivenje za koje je odgovoran/na zajedno sa odeljenjem za planiranje proizvodnje kao i proveravanje usklađenosti linija za šivenje;
obezbeđivanje da su supervizori linija za koje je odgovoran/na izvršili neophodne pripreme pre promene u modelima;
pripremanje pregleda podataka i postavki linija zajedno sa supervizorima linija pre promene u modelima;
određivanje potrebnog broja operatera zajedno sa supervizorima linija pre promene modela;
pre promene modela, pripremanje balans linije zajedno sa supervizorom linije;
vršenje kontrole vremena i balansa i obezbeđivanje da se propisani standardi ispoštuju;
praćenje nivoa zaliha u liniji, broj proizvedenih predmeta i nivo efikasnosti linija za šivenje za koje je odgovoran/na kroz česte kontrole tokom dana i obezbeđivanje da supervizori linija preduzmu potrebne aktivnosti.
Potrebni uslovi:
VII stepen stručne spreme, industrijski inženjer ili tekstilni inženjer,studenti završne godine (za kandidate čije studiranje je u toku, navesti još koliko ispita je preostalo do diplomiranja);
radno iskustvo nije neophodno;
napredno poznavanje MS Office paketa;
napredno poznavanje engleskog jezika;
sposobnost planiranja i organizacije;
izražena analitičnost.
Mogućnost odlaska u kompaniji Jeanci u Tursku radi usavršavanja i obuke.

Kandidati koji uđu u uži krug biće kontaktirani.

Rok za konkurisanje: 19.06.2018.

Pregledano: 2599 puta