4

Aplikacija

Saobraćajni tehničar drumskog saobraćaja ili mašinski tehničar za motorna vozila; Auto-mehaničar - k Puno radno vreme

na PRIVREDNO DRUŠTVO ZA USLUGE TEHNIČKOG PRELEDA VOZILA M&N u Kraljevo (Poslato na 28-03-2018)

Saobraćajni tehničar drumskog saobraćaja ili mašinski tehničar za motorna vozila; Auto-mehaničar - kontrolor tehničkog pregleda
Oglas važi od: 28.3.2018.

PRIVREDNO DRUŠTVO ZA
USLUGE TEHNIČKOG PRELEDA
VOZILA M&N
Krnjevo, Karađorđeva 26
tel. 060/082-1521
e-mail: ofice@autocentarmn.rs

Saobraćajni tehničar drumskog saobraćaja ili mašinski tehničar za motorna vozila

Opis poslova:
kontrolor tehničkog pregleda.

USLOVI:
IV stepen stručne spreme, tehničar drumskog saobraćaja; tehničar - tehnolog proizvodnje i održavanja drumskih vozila; mašinski tehničar - konstruktor; vozačka dozvola B kategorije; osnovna informatička obuka (Windows, Word, Excel, Explorer, Outlook); neophodno je da lice nije krivično osuđivano u poslednje 4 godine.

Auto-mehaničar - kontrolor tehničkog pregleda

Opis posla:
auto-mehaničar - kontrolor.

USLOVI:
vozačka dozvola B kategorije; osnovna informatička obuka (Windovs, Word, Excel, Explorer, Outlook); da lice nije osuđivano 4 godine.

OSTALO:
Slanje prijava mejlom, javljanje kandidata na telefon. Lice za kontakt: Nenad Šljivić.

Pregledano: 1113 puta