2

Aplikacija

Rukovodilac kontrole Puno radno vreme

na Unipromet d.o.o. u Čačak (Poslato na 28-03-2018)

Unipromet d.o.o.

Privredno društvo “UNIPROMET” d.o.o. Čačak, Bulevar oslobodilaca bb je vodeći proizvođač zaštitne opreme za puteve i mostove u Srbiji.

Zbog upražnjenog mesta oglašava se konkurs za prijem u radni odnos za sledeće radno mesto:

Rukovodilac kontrole

1 izvršilac, puno radno vreme, na određeno vreme sa mogućnošću prelaska na neodređeno

Opis poslova:

Organizuje rad u službi kontrole
Vodi računa i priprema dokumenta i proizvode za periodične preglede kontrolora RAL-a
Vodi računa o ispravnosti i periodičnim pregledima merne opreme
Vodi prepisku i komunikaciju sa trećim licima u vezi kontrole kvaliteta
Učestvuje u rešavanju reklamacija prema dobavljačima, naručiocima usluga cinkovanja i kupcima
Izrada atestne dokumentacije o izvršenim uslugama cinkovanja za robu trećih lica
Izrada atestne dokumentacije za našu robu
Koordinira rad kontrolora
Definiše zadatke za sve zaposlene u sluužbi i kontroliše njihovo izvršavanje
Ostvaruje koordinaciju sa ostalim službama u preduzeću i firmama van preduzeća

Uslovi:

Radno iskustvo najmanje 3 godina
Diplomirani inženjer (master) mašinstva ili tehnologije
Visoka stručna sprema- mašinski fakultet ili tehnološki fakultet
Poznavanje rada na računaru (Microsoft office)
Aktivno znanje engleskog jezika
Liderske i organizacione sposobnosti

Prijavu na oglas dostaviti elektronski ili na adresu:

dejan.ciric@unipromet.co.rs

Bulevar oslobodilaca bb Konjevići

32000 Čačak

Rok za konkurisanje: 15.04.2018.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u najuži izbor.

Pregledano: 2209 puta