0

Aplikacija

Inženjer pripreme i održavanja; Majstor na rukovanju, podešavanju i održavanju mašina za proizvodnju Puno radno vreme

na YUKK-ZIPPLAST DOO u Požega (Poslato na 28-03-2018)

Inženjer pripreme i održavanja; Majstor na rukovanju, podešavanju i održavanju mašina za proizvodnju patent zatvarača
Oglas važi od: 28.3.2018.

YUKK-ZIPPLAST DOO
31210 Požega, Godovički put bb
tel. 031/3816-179, 064/1648416

Inženjer pripreme i održavanja
na određeno vreme do povratka privremeno odsutnog zaposlenog

Opis posla:
tehničko-tehnološka priprema proizvodnje; plansko- preventivno održavanje opreme i objekta; tekuće održavanje opreme; učestvuje u realizaciji sistema za upravljanje kvalitetom proizvoda.

USLOVI:
VII/1 stepen stručne spreme, diplomirani inženjer mašinstva ili diplomirani inženjer mašinstva master; master i četvorogodišnje studije mogu biti prednost; iskustvo na navedenim poslovima može biti prednost; znanje engleskog jezika može biti prednost; dobro znanje rada na računaru i aktivan rad na programima za crtanje i modeliranje; vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač.

Majstor na rukovanju, podešavanju i održavanju mašina za proizvodnju patent zatvarača
probni rad 6 meseci

Opis posla:
rukuje mašinama i radi na podešavanju i održavanju mašina i opreme; odgovoran je za ispravnost opreme i mašina; prati kvalitet izvođenja operacija, kvalitet poluproizvoda i kvalitet proizvoda, po potrebi se uključuje, prati realizaciju radnih naloga.

USLOVI:
III ili IV stepen stručne spreme mašinske i metalske struke: metalostrugar, metalobrusač, metaloglodač, mehaničar, mašinbravar, mašinski tehničar metalurške struke- galvanizer, tehničar galvanizacije, metalurški tehničar; elektro struke: elektromehaničar, elektrotehničar; tehničar za komjutersko konstruisanje, sa ili bez radnog iskustva.

OSTALO:
Prijave, CV i diplomu/dokaz o stručnoj spremi dostaviti elektronskim putem, zaključno sa 04.04.2018. godine, na e-mail: posao@zipplast.co.rs

Pregledano: 1180 puta