0

Aplikacija

Poslovodja smene u PEKARI Puno radno vreme

na SWEET COLLINA u Beograd (Poslato na 28-03-2018)

Mi smo energična firma sa preko 15 godina iskustva u oblasti pekarstva, ketering i restoranskih usluga. Cilj našeg postojanja jeste ispunjenje zahteva i očekivanja kupaca i krajnjih korisnika naših proizvoda i usluga, a kroz obezbeđivanje stručnog, kvalitetnog i kreativnog kadra koji će nam pomoći da obezbedimo najviši nivo kvaliteta proizvoda i usluga. Od 2016. godine naše poslovanje i kvalitet i bezbednost proizvoda unapredili smo i uvođenjem HACCP sistema i ISO 9001 standarda.

Potreban nam je:

POSLOVODJA SMENE U PEKARI

Opis posla i zadaci:

Organizacija, vođenje, nadzor i aktivno učestvovanje u radnim aktivnostima zaposlenih
Vrsi obuku novozaposlenih
Odgovoran je za kvalitet poslova i prijema i usluživanja kupaca
Prati promene asortimana robe i daje predloge za proširenje asortimana kao i dopunu robe
Izveštava o potrebi kupaca
Odgovoran je za pravilnu primenu propisa o načinu prodaje robe
Vrši prijem i kontrolu isporučene robe u objektu
Učestvuje u redovnim i vanrednim popisima
Odgovoran je za održavanje higijene objekta prema planovima održavanja higijene
Odgovoran je za poštovanje i kontrolu svih higijenskih pravila rukovanja – manipulacijom robom - namirnicama, sprovodjenje procedura rada
Dužan je da poštuje i kontrolise sva pravila lične higijene, higijene LZS, opreme i prostora
Obavlja i druge poslove po nalogu direktora ili drugog neposrednog rukovodioca
Predusretljivost i komunikacija sa kupcima

Uslovi:

Mogucnost rada u dve smene na Banovom brdu 06 - 14 h i 14 - 22 h
Minimum SSS
Iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum 3 godine

Nudimo:

Plata 40.000 - 50.000
Mogućnost usavršavanja i napredovanja

Skoro postavljeni poslovi SWEET COLLINA

Pregledano: 941 puta