6

Aplikacija

Blagajnik Puno radno vreme

na Forma Ideale d.o.o. u Paraćin (Poslato na 10-04-2018)

Forma Ideale d.o.o.

Blagajnik
Paraćin

Opis posla:

vrši prijem uplata novčanih sredstava od kupaca
vrši neophodne operacije vezane za naplatu artikala u specijalizovanom programu
finansijski je odgovoran za novčana sredstva koja zadužuje pri uplati i isplati
prati promene u asortimanu i cenama
vrši unos kupaca, kupovina i čekova u programu
vodi kompletnu dokumentaciju na kasi (predračuni, avansni i fiskalni računi i dr)
vrši poručivanje robe koja je rezervisana od strane kupaca
operativno radi na računaru

Uslovi za prijavu:

minimum SSS
iskustvo na istim ili sličnim poslovima
poznavanje rada na računaru
sklonost ka administrativnim poslovima
dobra organizovanost, odgovornost, komunikativnost
spremnost i voljnost za rad s ljudima uz uslužan pristup

Rok za konkurisanje: 25.04.2018.

Skoro postavljeni poslovi Forma Ideale d.o.o.

Pregledano: 296 puta