2

Aplikacija

Pomoćni radnik u proizvodnji Puno radno vreme

na Kompanija "DFC" u Zemun (Poslato na 13-04-2018)

Pomoćni radnik u proizvodnji

Kompanija “DFC” doo, Beograd

Poslodavac se bavi proizvodnjom vlažnih maramica .

Mesto rada: Beograd- Krnjača

Opis posla:

· Pakovanja proizvoda

· Slaganje i sortiranje robe na određeno mesto

· Kvalitativno i kvantitativno proverava robu

· Vrši i druge poslove po nalogu šefa proizvodnje

Uslovi:

· SSS

· Poželjno da je kandidat iz sledećih opština: Ovča, Borča, Krnjača, Zemun, Zvezdara

· Probni rad 4 meseca i obuka (obuka nema komercijalni karakter, polaznici ne snose

troškove obuke)

· Plata za vreme probnog rada 25 000 din

Svoju prijavu i biografiju možete poslati na mail adresu office@dfc.co.rs

Рок важења
11.05.2018.
Захтевани ниво квалификација
Средња школа – III степен (3 година)
Радно искуство у занимању
Није битно
Број извршилаца
3
Место рада
Београд-Палилула
Врста радниг односа / ангажовања
Неодређено
Додатне информације
Рад у сменама

Напомена

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano).

Pregledano: 1475 puta