1

aplikant

Službenik fizičkog obezbeđenja Puno radno vreme

na Partners&Orka u Beograd (Poslato na 13-04-2018)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, firmu koja se obavi obezbeđenjem Polar security iz Zrenjanina, vrši zakup oglasnog prostora radi potražnje za radnicima na poziciji:

Službenik fizičkog obezbeđenja

Mesto rada: Beograd, Voždovac
4 izvršioca

Opis posla:

-Usluge fizičkog obezbeđenja

Uslovi rada:

-Posedovanje licence L1 ili L2
-SSS
-Minimum godina radnog iskustva na poslovima obezbeđenja

Nudimo:

-Prosečnu cenu rada 170din/h
-Prijava radnog odnosa
-Obezbeđen putni trošak

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koj iispunjavaju uslove svoje prijave mogu slati na e-mail adresu: office.partners.orka@gmail.com
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon 060-33-13-666

Oglas aktuelan 30 dana od postavke.

Skoro postavljeni poslovi Partners&Orka

Pregledano: 61 puta