0

Aplikacija

Prodavac/ica u pekari Puno radno vreme

na Partners&Orka u Beograd (Poslato na 14-04-2018)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta Finest Breads vrši zakup oglasnog prostora radi potražnje za radnicima na poziciji: Prodavac/ica u pekari

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

-Proaktivna prodaja;
-Priprema sendviča, toplih i hladnih napitaka;
-Održavanje čistoće u maloprodajnom objektu;
-Rad na fiskalnoj kasi;
-Profesionalan i korektan odnos prema kupcima;

Uslovi rada:

-Ljubazna, komunikativna, energična, odgovorna, pouzdana i prodajno orijentisana osoba
-Radno iskustvo u maloprodaji;
-Poznavanje engleskog jezika je poželjno ali nije presudno;
-SSS

Nudimo:

-Rad u dve smene
-Siguran posao;
-Redovnu isplatu (sa tendencijom rasta zarade)
-Dodatne stimulacije za kvalitetan rad;
-Mogućnost napredovanja i usavršavanja;
-Prijatno radno okruženje

Napomena:

U razmatranje se uzimaju samo kandidati čije biografije ispunjavaju gore navedene uslove. Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Svoje radne biografije zainteresovani kandidati mogu slati na:

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Bliže informacije možete dobiti od akreditovanog oglašivača na broj telefona: 011/2683-486 i 060/3313-666

Oglas aktuelan 30 dana od dana postavke.

Skoro postavljeni poslovi Partners&Orka

Pregledano: 48 puta