0

Aplikacija

Autoelektričar - elektroničar Puno radno vreme

na Chip tuning Autoelektronika u Beograd (Poslato na 16-04-2018)

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Autoelektričar - elektroničar
Beograd

Opis posla:
dijagnostika kvarova
demontaža i montaža elektronskih sklopova na vozilu
popravka elektronike na vozilima

Od Vas očekujemo:

poznavanje elektrike i mehanike na vozilima
poznavanje elektronike
poznavanje osnovnih dijagnostičkih postupaka
poznavanje osnova rada na računaru
SSS
odgovornost, ljubaznost, tačnost, sposobnost za rad u timu
poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Mi nudimo:

unapređenje postojećeg profesionalnog znanja
stimulativnu zaradu
stalni radni odnos
rad u uspešnom timu
radno vreme od 9h-17h
Ukoliko smatrate da ispunjavate gore pomenute uslove i zahteve i želite biti deo našeg tima, molimo Vas da prijavu pošaljete elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 01.05.2018.

Pregledano: 342 puta