0

Aplikacija

Konobar Inostranstvo

na Partners&Orka u Herceg Novi, Crna Gora (Poslato na 17-04-2018)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta kafe piceriju “Rafaelo” koja se nalazi u okviru kompanije Krušo iz Herceg Novog vrši zakup oglasnog prostora radi potražnje za radnicima na poziciji:

*Konobar

Veći broj izvršioca
Mesto rada: Herceg Novi, Crna Gora

Opis posla:

- Vrši pripremne poslove za prijem gostiju – Vrši profesionalno prihvatanje gosta i prijem porudžbina – Uslužuje goste na ljubazan i profesionalan način – Ispostavlja račun i naplaćuje usluge

Uslovi rada:

- SSS ugostiteljski smjer / konobar – Radno iskustvo u trajanju od najmanje 2 godine – Poznavanje engleskog i eventualno još jednog stranog jezika – Radna disciplina, odgovornost, komunikativnost, spremnost na timski rad – Bez obzira na pol – Do 40 godina starosti

Nudimo:

-Sezonski rad u trajanju od 4-5 mjeseci – Puno radno vrijeme – Atraktivnu zaradu u dogovoru sa poslodavcem – Redovnu isplatu mjesečne zarade – Obezbijeđen smještaj – Obezbijeđenu hranu

Napomena: Svi kandidati koji ne posjeduju državljanstvo Crne Gore dužni su za potrebe zasnivanja radnog odnosa da obezbijede sledeća dokumenta:

- Pasoš – Radna knjižica – Uvjerenje iz MUP-a o neosuđivanosti/nekažnjavanosti prema mjestu prebivališta – Fotokopija diplome o završenoj stručnoj spremi

U razmatranje se uzimaju samo kandidati čije biografije ispunjavaju gore navedene uslove. Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Svoje radne biografije zainteresovani kandidati mogu slati na:

krusozona@t-com.me

Informacije se mogu dobiti na kontakt telefon: 00382/31336020

Oglas aktuelan 30 dana od dana postavke.

Skoro postavljeni poslovi Partners&Orka

Pregledano: 30 puta