3

Aplikacija

Asistent/kinja nabavke Puno radno vreme

na Luna d.o.o. u Požarevac (Poslato na 20-04-2018)

Luna d.o.o.

Modna kuća LUNA iz Požarevca, jedan od vodećih brendova ženske modne konfekcije, već dve i po decenije posvećena je damama koje cene kvalitet, udobnost i nezaobilaznu eleganciju.

Ključ našeg uspeha svih ovih godina jesu upravo zaposleni kao najbolji ambasadori LUNA brenda.

Ukoliko volite modu i želite da radite za poznati domaći modni brend, dobrodošli!

Nudimo Vam veliku mogućnost napredovanja i edukacije. Započnite sa nama karijeru punu mogućnosti i postanite deo profesionalnog tima.

Konkrus se raspisuje zbog odlaska koleginice na trudničko bolovanje. Iako je u pitanju zamena, postoji mogućnost angažovanja i nakon isteka tog perioda.

Asistent/kinja nabavke

(1 izvršilac, Požarevac)

Opis posla:

Kreiranje narudžbenica i plan realizacije istih
Vođenje evidencije o porudžbenicama i praćenje rokova isporuke
Organizacija logistike
Organizacija i kontrola vođenja potrebne dokumentacije
Operativne dnevne radne aktivnosti
Komunikacija , pregovaranje i održavanje kvalitetnih odnosa sa dobavljačima u zemlji i inostranstvu
Koordinacija sa ostalim službama

Uslovi:

Napredno vladanje MS Office paketom (posebno Excel)
Obavezno znanje engleskog jezika
Poželjno radno iskustvo na poslovima nabavke
Odlične veštine komunikacije i pregovaranja
Samostalnost u radu
Odgovornost
Poštovanje rokova
Sposobnost za individualni i timski rad

Ukoliko ste zainteresovani da se pridružite našem timu, svoju prijavu uz radnu biografiju i motivaciono pismo pošaljite na mail adresu:

konkurs@fashion-luna.com

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Rok za prijavu 05.05.2018.

Skoro postavljeni poslovi Luna d.o.o.

Pregledano: 780 puta