0

Aplikacija

Medicinska sestra - tehničar u ambulanti Puno radno vreme

na GRADSKI ZAVOD ZA KOŽNE I VENERIČNE BOLESTI, BEOGRAD u Beograd (Poslato na 20-04-2018)

Medicinska sestra - tehničar u ambulanti
Oglas važi od: 20.4.2018.

GRADSKI ZAVOD ZA KOŽNE
I VENERIČNE BOLESTI, BEOGRAD
Beograd, Džordža Vašingtona 17
tel. 011/324-91-92

za rad u Zavodu

Opis posla:
- vrši prihvat pacijenata i otvara odgovarajuću dokumentaciju;
- vodi odgovarajuće evidencije i pravi odgovarajuće izveštaje;
- u timu sa doktorom medicine specijalistom ili samostalno sprovodi preventivne i kurativne mere po nalogu doktora medicine specijaliste u Zavodu;
- priprema materijal za sterilizaciju i vrši dezinfekciju i sterilizaciju materijala, instrumenata i stolova;
- pravilno odlaže medicinski otpad;
- po nalogu direktora odlazi u kućne posete.

USLOVI:
- srednje obrazovanje, diploma srednje medicinske škole opšteg smera;
- stručni ispit;
- licenca;
- najmanje 6 meseci radnog iskustva u zvanju medicinske sestre-tehničara.

OSTALO:
Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja oglasa na sajtu. Uz prijavu kandidati moraju dostaviti: fotokopiju diplome, fotokopiju uverenja o položenom stručnom ispitu, fotokopiju licence, potvrdu o radnom iskustvu i biografiju (dokumenta se zadržavaju u arhivi Zavoda). Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.

Prijave slati na adresu: Gradski zavod za kožne i venerične bolesti, Beograd Džordža Vašingtona br. 17, sa naznakom „Oglas za medicinsku sestru-tehničara u ambulanti“. Kontakt telefon: 011/324-91-92.

Skoro postavljeni poslovi GRADSKI ZAVOD ZA KOŽNE I VENERIČNE BOLESTI, BEOGRAD

Pregledano: 1557 puta