0

Aplikacija

Telekomunikacioni monter/tehničar Inostranstvo

na CONNECTUM VOLO d.o.o. u Zagreb, Hrvatska (Poslato na 25-04-2018)

Telekomunikacioni monter/tehničar
Oglas važi od: 25.4.2018.

NACIONALNA SLUŽBA ZA ZAPOŠLjAVANjE
Beograd, Kralja Milutina 8

Oglašava slobodna radna mesta za rad u Republici Hrvatskoj

Poslodavac: CONNECTUM VOLO d.o.o Zagreb, Republika Hrvatska

Mesto rada: Zagreb, Novi Zagreb - Republika Hrvatska, probni rad 3 meseca (ugovor o radu na neodređeno vreme)
15 izvršilaca

Opis posla:
radovi na bakarnoj i optičkoj mreži (zračna i podzemna mreža).

USLOVI:
mogu da konkurišu lica sa završenom srednjom stručnom spremom za telekomunikacije (III ili IV stepen stručne spreme); vozačka dozvola B kategorije; osnovno znanje rada na računaru; radno iskustvo na poslovima u telekomunikacionoj mreži u trajanju od 12 meseci.

OSTALO: zaposleni je od početka rada socijalno osiguran; visina plate iznosi 800 evra (neto); poslodavac snosi troškove prevoza od Republike Srbije do Republike Hrvatske; poslodavac snosi troškove prilikom izdavanja radne dozvole i radne vize; poslodavac obezbeđuje smeštaj, kao i troškove smeštaja i ishrane; rad je na terenu, van prostorija poslodavca.

Potrebna dokumentacija: radna biografija/CV (obavezno napisati imejl adresu); fotokopija pasoša (potrebno je da su pasoši važeći); fotokopija diplome završene srednje stručne spreme.

Način konkurisanja: Kandidati koji su evidentirani kao nezaposlena lica u Nacionalnoj službi za zapošljavanje, potrebna dokumenta dostavljaju filijali NSZ u kojoj su prijavljeni, lično ili poštom, na adresu filijale, sa naznakom „Za konkurs: telekomunikacioni monter/tehničar - CONNECTUM VOLO d.o.o Zagreb, Republika Hrvatska“.

Kandidati koji nisu evidentirani kao nezaposlena lica u Nacionalnoj službi za zapošljavanje potrebna dokumenta dostavljaju poštom, na adresu: Nacionalna služba za zapošljavanje, Filijala za grad Beograd, Migracioni servisni centar, Koste Abraševića 10, sa naznakom „Za konkurs: telekomunikacioni monter/tehničar - CONNECTUM VOLO d.o.o Zagreb, Republika Hrvatska“.

Za dodatne informacije o ovom konkursu, kandidati mogu da se obrate:
• svom savetniku za zapošljavanje u filijali NSZ,
• Pozivnom centru NSZ na broj 0800/300-301 (poziv besplatan),
• migracionim servisnim centrima NSZ:

Migracioni servisni centar Beograd
NSZ, Filijala Beograd, Koste Abraševića 10
tel. 011/2416-836, 064/8107-046

Migracioni servisni centar Niš
NSZ, Filijala Niš, Ratka Vukićevića 3
tel. 018/501-231

Migracioni servisni centar Novi Sad
NSZ, Filijala Novi Sad, Alberta Tome 2
tel. 021/4885-556, 4885-549

Migracioni servisni centar Novi Pazar
NSZ, Filijala Novi Pazar, Šabana Koče 18
tel. 020/330-047

Migracioni servisni centar Kruševac
NSZ, Filijala Kruševac, Balkanska 33
tel. 037/412-531

Migracioni servisni centar Kraljevo
NSZ, Filijala Kraljevo, Cara Dušana 78
tel. 036/302-070

Migracioni servisni centar Bor
NSZ, Filijala Bor, 7. juli 29
tel. 030/453-121, 453-123

Detaljne informacije o uslovima rada kandidati će dobiti na razgovoru sa poslodavcem. O mestu i terminu održavanja razgovora biće obavešteni putem telefona ili imejlom kandidati koji uđu u uži izbor. Nepotpuna dokumentacija neće biti razmatrana. Rok trajanja konkursa: 25. maj 2018. godine.

Pregledano: 648 puta