0

Aplikacija

Doktor medicine za potrebe Klinike za pedijatriju Puno radno vreme

na INSTITUT ZA ZDRAVSTVENU ZAŠTITU DECE I OMLADINE VOJVODINE u Novi Sad (Poslato na 25-04-2018)

Doktor medicine za potrebe Klinike za pedijatriju
Oglas važi od: 25.4.2018.

INSTITUT ZA ZDRAVSTVENU
ZAŠTITU DECE I OMLADINE
VOJVODINE
21000 Novi Sad, Hajduk Veljkova 10

probni rad do 3 meseca
3 izvršioca

Opis posla:
Pod nadzorom načelnika Odeljenja, šefa Odseka i ostalih specijalista Odeljenja obavlja sve poslove vezane za medicinsku obradu poverenih mu bolesnika (prijem, klinički pregled), sve poslove vezane za određene terapijske zahteve; prati rad na Odeljenju kroz vizite, a pored toga ima i određene bolesnike koje obrađuje uz pomoć starijih lekara; učestvuje u obezbeđenju permanentne službe; obavlja i druge poslove iz svog delokruga po nalogu neposrednog rukovodiocu; za svoj rad odgovoran je neposrednog rukovodiocu.

USLOVI:
Kandidati moraju da ispunjavaju opšte uslove propisane zakonom, kao i sledeće posebne uslove: da poseduju visoku stručnu spremu VII/1 stepen - završen medicinski fakultet; položen stručni ispit za zvanje doktora medicine; licenca za rad (ili upis u imenik Komore).

OSTALO:
Kandidati podnose: svojeručno potpisanu molbu za prijem i biografiju sa adresom, kontakt telefonom i imejl-adresom. Uz molbu se u originalu ili overenoj kopiji podnose sledeća dokumenta: diploma o završenom medicinskom fakultetu; uverenje o položenom stručnom ispitu za zvanje doktora medicine; dozvola za rad - licenca izdata od nadležne komore ili rešenje o upisu u imenik komore; izvod iz matične knjige venčanih ako je došlo do promene prezimena; uverenje da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak (uverenje suda) ne starije od 6 meseci; uverenje da kandidat nije osuđivan (iz policijske uprave), ne starije od 6 meseci; dokaz o radnom iskustvu ukoliko ga kandidat poseduje (overena kopija radne knjižice, ugovora o radu, potvrda poslodavca); kratka biografija (Curriculum Vitae-CV), sa adresom, kontakt telefonom, internet adresom. Prijavom na oglas kandidat daje svoju saglasnost za obradu podataka o ličnosti u svrhe izbora za prijem u radni odnos. Podaci se ne mogu koristiti u druge svrhe. Kandidati koji ispunjavaju uslove iz oglasa mogu biti pozvani na razgovor radi pružanja dodatnih podataka koji mogu biti važni za odluku o prijemu (prethodno iskustvo o radu, prosečna ocena u toku školovanja, dodatno obrazovanje ili osposobljenosti, dužina trajanja školovanja...). Prilikom zasnivanja radnog odnosa kandidat je dužan da dostavi uverenje o zdravstvenoj sposobnosti za rad na radnom mestu sa povećanim rizikom, fotokopiju lične karte, dokaz o imunološkom statusu, sanitarnu knjižicu. Neblagovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. Oglas se objavljuje u publikaciji “Poslovi” Nacionalne službe za zapošljavanje i na internet stranici Ministarstva zdravlja Republike Srbije. Prijave se predaju u zatvorenoj koverti, lično ili poštom na gore navedenu adresu Instituta sa naznakom: “Prijava na oglas za prijem tri doktora medicine za potrebe Klinike za pedijatriju na neodređeno vreme”.

Pregledano: 914 puta