2

Aplikacija

Komercijalista u medijima Puno radno vreme

na Nivebia u Niš (Poslato na 07-05-2018)

Komercijalista u medijima

“Nivebia”, Niš

Poslodavcu potreban komercijalista sa iskustvom za direktnu prodaju štampanih izdanja i ugovaranje oglasnog prostora u elektronskim i štampanim medijima.

Nudimo: fiksnu platu (radni odnos) + plaćen telefon + procenat od učinka.

Obavezan je probni rad koji će biti plaćen.

Vaša zaduženja su:

terenski obilazak klijenata i njihovih objekata; prodaja časopisa na terenu; širenje mreže pretplatnika; praćenje i ostvarivanje planova prodaje; učestvovanje u marketinškim aktivnostima.

Od vas očekujemo:

iskustvo na istim ili sličnim pozicijama; poznavanje rada na računaru; poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Zainteresovani kandidati svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: posao@niwebia.com.

Velika prednost je iskustvo u ugovaranju oglasnog prostora, kao i u radu sa marketinškim agencijama. Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Рок важења
14.05.2018.
Захтевани ниво квалификација
Средња школа – IV степен (4 година)
Радно искуство у занимању
Више од 1 године
Број извршилаца
1
Место рада
Ниш
Врста радниг односа / ангажовања
Неодређено
Возачка дозвола
B – Пожељно
Додатне информације
Теренски рад

Напомена

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Рачунарске вештине:

Internet Средњи

Skoro postavljeni poslovi Nivebia

Pregledano: 867 puta