1

aplikant

Serviser Grundfos proizvoda Puno radno vreme

na Group Protem u Beograd (Poslato na 10-05-2018)

Opis posla:

-Dijagnostika, parametriranje, kontrola i puštanje u rad Grundfos proizvoda
-Redovno održavanje, defektaža na terenu i radionici
-Izrada specifikacija i servisnih izveštaja
-Korišćenje štampane i elektronske dokumentacije

Zahtevi:

-SSS/VSS mehatronike ili ektro struke
-Minimum 2 godine radnog iskustva u oblasti: odžavanju sistema automatike pogonskih mašina, servisiranje motora, ventilatora, kompresora i sl.
-Prednost je poznavanje i iskustvo u održavanju pumpi i pumpnih sistema, elektormotora i automatike.
-Napredno znanje rada na računaru (MS Office)
-Poznavanje govornog i pisanog engleskog jezika
-Vozačka dozvola B kategorije (Aktivan vozač)

Uslovi:

-Rad u stabilnom i dinamičnom okruženju
-Dobri uslovi rada

Zainteresovani kandidati CV mogu poslati elektronskim putem na igor.dostanic@protem.co.rs najkasnije do 31.05.2018.

Pregledano: 863 puta