0

Aplikacija

Radnik za sortiranje i baliranje Puno radno vreme

na Omladinska zadruga Bulevar u Beograd (Poslato na 14-05-2018)

Omladinska zadruga Bulevar

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda angažuje studente na poslovima:

Radnik za sortiranje i baliranje

Potrebni su nam pomoćni radnici za sortiranje materijala u proizvodnji.

Uslovi:

PKV, KV, SSS – srednja stručna sprema Rad na duži period Plata 30.0000 rsd Radno mesto: Padinska skela Puno radno vreme (od 6h do 14h)

Opis posla:

Sortiranje i baliranje papira, tetrpaka i folije Održavanje čistoće u reciklažnom dvorištu Pomoć pri utovaru robe Slaganje paleta

Prijavite se za poziciju na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel/fax: +381 (011) 3443-381

tel/fax; +381 (011) 2435-486

mob. tel: 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 – Kneginje Zorke 5

11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas.

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu:

poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom za koji posao aplicirate,

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu

www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Rok za prijavu 14.06.2018.

Skoro postavljeni poslovi Omladinska zadruga Bulevar

Pregledano: 175 puta