0

Aplikacija

Prodavac bele tehnike, na terenu Puno radno vreme

na MAGNETIK u Niš (Poslato na 14-05-2018)

Prodavac bele tehnike, na terenu

MAGNETIK” , Niš

Preduzecu koje se bavi preko dvadesetpet godina prodajom bele tehnike, potrebni komercijalisti na terenu radi prodaje putem administrativnih zabrana.

Opis posla: Direktna prodaja robe krajnjem korisniku Poručivanje, odjava i isporuka prodate robe Rad sa administrativnim zabranama Komunikativnost, ljubaznost sa kupcima Odgovarnost za robu

Uslovi:

IV stepen SSS Posedovanje sopstvenog vozila Vozačka dozvola ,,B” kategorije Radno iskustvo na sličnim poslovima minimum godinu dana Zarada neograničena, u zavisnosti od prometa

Za eventualna pitanja možete okrenuti na : 063/407-831
Svoju radnu biografiju možete poslati na mejl adresu: magnetik1992@yahoo.com

Samo kandidati koji udju u uzi izbor biće kontaktirani telefonom ili mejlom.

Рок важења
12.06.2018.
Захтевани ниво квалификација
Средња школа – IV степен (4 година)
Радно искуство у занимању
Више од 1 године
Број извршилаца
2
Место рада
Ниш
Врста радниг односа / ангажовања
Неодређено
Додатне информације
Теренски рад

Напомена

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Skoro postavljeni poslovi MAGNETIK

Pregledano: 1007 puta