4

Aplikacija

Menjač - Blagajnik Puno radno vreme

na Mercurius u Novi Sad (Poslato na 14-05-2018)

Mercurius d.o.o. je kompanija osnovana 1993 kao preduzeće za trgovinu na veliko i malo u Novom Sadu, od 2014. godine proširuje svoju delatnost postaje ovlašćeni menjač Narodne Banke Srbije.
Za našu menjačnicu KASICA u Novom Sadu u Jevrejskoj 1, tražimo blagajnike.

Opis posla:
Rad na blagajni sa efektivom i isplata novčanih doznaka (transfera)
Obavljanje poslova platnog prometa
Utvrđivanje novčanog stanja u kasi na početku i kraju radnog dana
Vođenje evidencije o dnevnom prometu i popunjavanje izveštaja
Razvrstavanje dokumentacije, uplatnica i kopija računa
Saradnja sa svim službama i institucijama koje učestvuju u bankarskom poslovanju

Uslovi za kandidate:
Stručna sprema: VSS, VŠS, SSS
Rad na računaru: Windows, MS Office paket, Internet, e-mail, Skype
Potvrdu da nisu kažnjavani i osuđivani
Odgovornost, komunikativnost, vedrina i ljubaznost
Koncentracija i brzina pri radu sa novčanim sredstvima
Poželjno znanje brzog i slepog kucanja
Prosečan ili napredni nivo znanja engleskog jezika
Prednost: iskustvo na istim ili sličnim poslovima, rad sa novcem, posedovanje certifikata NBS za obavljanje menjačkih poslova

Nudimo:
Stalno zaposlenje u stabilnoj firmi u odlicnom radnom ambijentu sa garantovanom zaradom i prijavom
Poštovanje svih zakonskih normi prema zaposlenima
Motivacione bonuse

Napomena:
Pozvani će biti samo kandidati koji e-mail-om pošalju potpune biografije sa fotografijom.
Nepotpune prijave nećemo uzeti u razmatranje.

Skoro postavljeni poslovi Mercurius

Pregledano: 433 puta