0

Aplikacija

Medicinska sestra - tehničar Puno radno vreme

na INSTITUT ZA ZDRAVSTVENU ZAŠTITU DECE I OMLADINE VOJVODINE - NOVI SAD u Novi Sad (Poslato na 17-05-2018)

Medicinska sestra - tehničar
Oglas važi od: 16.5.2018.

INSTITUT ZA ZDRAVSTVENU ZAŠTITU
DECE I OMLADINE VOJVODINE - NOVI SAD
21000 Novi Sad, Hajduk Veljkova 10

Medicinska sestra – tehničar
na Odeljenju za akutne plućne bolesti Službe za plućne bolesti Stacionara Klinike za pedijatriju, na određeno vreme do povratka zaposlenih sa bolovanja, sa probnim radom u trajanju do 3 meseca
3 izvršioca

Opis posla:
brine se o prijemu, nezi i otpustu bolesnika; sprovodi terapiju prema nalogu lekara; prati bolesnika na dijagnostičke preglede; uzima i šalje materijal na laboratorijske analize; radi i druge poslove iz svog delokruga a po nalogu neposrednog rukovodioca; učestvuje u smenskom radu; za svoj rad odgovorna je neposrednom rukovodiocu glavnoj sestri Klinike i Instituta.

na Odeljenju neonatologije u Službi za intenzivnu negu i terapiju i neonatologiju Stacionara Klinike za pedijatriju, na određeno vreme do povratka zaposlenih sa bolovanja, sa probnim radom u trajanju do 3 meseca
2 izvršioca

Opis posla:

na Odeljenju za prijem i zbrinjavanje urgentnih stanja Službe zaprijem i zbrinjavanje bolesnika Poliklinike Klinike za pedijatriju, na određeno vreme, do povratka zaposlenih sa bolovanja, sa probnim radom u trajanju do 3 meseca

Opis posla:
brine se o prijemu bolesnika; daje terapiju i prati bolesnika na dijagnostičke preglede; uzima i šalje materijal na laboratorijske analize; radi i druge poslove iz svog delokruga a po nalogu neposrednog rukovodioca; učestvuje u smenskom radu; za svoj rad odgovoran je načelniku Odeljenja.

USLOVI:
Kandidati moraju da ispunjavaju opšte uslove propisane zakonom, kao i sledeće posebne uslove: da poseduje srednju stručnu spremu IV stepen – završenu srednju medicinsku školu, smer pedijatrijska sestra-tehničar ili medicinska sestra tehničar; položen stručni ispit; licenca za rad. Uz prijavu se podnose u originalu ili overenoj kopiji sledeća dokumenta: Diplomu o završenoj srednjoj medicinskoj školi; uverenje o položenom stručnom ispitu; dozvolu za rad - licencu izdatu od nadležne komore ili rešenje o upisu u imenik komore; uverenje da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak (uverenje suda) ne starije od 6 meseci; uverenje da kandidat nije osuđivan (uverenje iz policijske uprave) ne starije od 6 meseci; dokaz o radnom iskustvu ukoliko ga kandidat poseduje (overena kopija radne knjižice, ugovora o radu, potvrda poslodavca); kratku biografiju (Curriculum Vitae - CV), sa adresom, kontakt telefonom, imejl-adresom. Prijavom na oglas kandidat daje svoju saglasnost za obradu podataka o ličnosti u svrhe izbora za prijem u radni odnos. Podaci se ne mogu koristiti u druge svrhe. Prilikom zasnivanja radnog odnosa, kandidat je dužan da dostavi lekarsko uverenje o zdravstvenoj sposobnosti za poslove koje će obavljati i fotokopiju lične karte, fotokopiju vakcinalnog kartona i sanitarnu knjižicu. Kandidati koji ispunjavaju uslove iz oglasa mogu biti pozvani na razgovor radi pružanja dodatnih podataka koji mogu biti važni za odluku o prijemu (prethodno iskustvo o radu, prosečna ocena u toku školovanja, dodatno obrazovanje ili osposobljenosti, dužina trajanja školovanja...). Neblagovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. Prijave se predaju u zatvorenoj koverti lično ili poštom na gore navedenu adresu Instituta sa naznakom: „Prijava na oglas za prijem pet medicinskih sestara - tehničara na Klinici za pedijatriju do povratka zaposlenih sa bolovanja”.

Pregledano: 829 puta