0

Aplikacija

Medicinsko-pedagoška sestra Puno radno vreme

na PU VRTIĆ „KAMIČAK I DRUGARI“ u Beograd (Poslato na 17-05-2018)

Medicinsko-pedagoška sestra
Oglas važi od: 16.5.2018.

PU VRTIĆ „KAMIČAK I DRUGARI“
Novi Beograd, Nehruova 76
tel. 060/0512-969
e-mail: vrtickamicakidrugarimail.com

2 izvršioca

Opis posla:
nega i rad sa decom do 3 godine.

USLOVI:
IV stepen stručne spreme, medicinska sestra - vaspitač i VI stepen stručne spreme - vaspitač dece do 3 godine. Radno iskustvo nebitno. Radni odnos se zasniva na neodređeno vreme, posle probnog rada od 3 meseca. Rok za prijavu na oglas je 15 dana od dana objavljivanja u publikaciji „Poslovi”. Lica koja uđu u uži izbor biće upućena na psihološko testiranje. Kandidati mogu konkurisati putem telefona: 060/0512-969.

Pregledano: 1288 puta