2

Aplikacija

Radnik u proizvodnji Puno radno vreme

na Kuč company u Kragujevac (Poslato na 18-05-2018)

Uslovi: Visok stepen realizacije radnih naloga u pogledu količina, kvaliteta, vremena, troškova i ljudi.
Opis posla: Realizacija procesa proizvodnje-Duzan je da vrsi realizaciju procesa proizvodnje po nalogu delegiranom od strane Smenskog tehnologa, na efikasan i efektivan nacin u skladu sa raspolozivom dokumentacijom i izvrsenim obukama. Tokom procesa proizvodnje prati sve potrebne parametre , u skladu sa raspoloživom dokumentacijom i obavljenim obukama.Ukoliko u toku procesa realizacije uoci odstupanja duzan je da o tome obavesti predradnika.Svakodnevno tačno, precizno i blagovremeno evidentira potrebne podatke iz svih faza proizvodnje.
Duzan je da pravilno koristi instaliranu opremu, postuje pravila licne higijene i ponasanja i odrzava higijenu objekta , prostora i opreme.
Duzan je da vrsi realizaciju procesasanitacija spoljnih povrsina opreme , podova i zidova po nalogu delegiranom od strane Smenskog tehnologa, na efikasan i efektivan nacin u skladu sa raspolozivom dokumentacijom i izvrsenim obukama. Tokom procesa realizacije sanitacija prati sve potrebne parametre , u skladu sa raspoloživom dokumentacijom i obavljenim obukama.Ukoliko u toku procesa realizacije uoci odstupanja duzan je da o tome obavesti predradnika.Svakodnevno tačno, precizno i blagovremeno evidentira potrebne podatke iz svih faza sanitacija.
Način prijave: na mail k.pejcinovic@kuccompany.co.rs ili na broj 0648309217
Rok za podnosenje prijava-25.05.2018.

Pregledano: 135 puta