0

Aplikacija

Magacioner (m/ž) Puno radno vreme

na Trenkwalder d.o.o. u Šimanovci (Poslato na 22-05-2018)

Trenkwalder d.o.o.

Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o. za svog uglednog klijenta, traži saradnike na poziciji:

Magacioner (m/ž)

Lokacija: Zemun, Šimanovci

Opis posla:

Utovar, istovar i odvajanje robe
Rad sa RF uređajima u magacinu
Šrinkovanje paleta sa robom
Korišćenje ručnog viljuškara pri manipulaciji robom
Održavanje opšte higijene magacinskog prostora

Uslovi:

Srednja stručna sprema
Radno iskustvo na sličnim pozicijama
Spremnost za rad u smenama i rad u timu
Manipulativna spretnost, odgovornost i savesnost

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu:

posao@trenkwalder.co.rs

Kontakt tel.:

+381 11 30 11 910;

+381 11 30 11 914

Rok za prijavu 22.06.2018.

Skoro postavljeni poslovi Trenkwalder d.o.o.

Pregledano: 871 puta