2

Aplikacija

Saradnik za računovodstvo i kontroling Puno radno vreme

na Beohemija d.o.o. u Zrenjanin (Poslato na 23-05-2018)

Beohemija d.o.o.

Beohemija d.o.o. Beograd jedno je od vodećih preduzeća u proizvodnji deterdženata i kućne hemije.

Zbog proširenja poslovnih aktivnosti kompanija „Beohemija“ je u potrazi za kvalitetnim kadrovima koji su spremni da odgovore izazovima posla. Ukoliko ste to Vi, pridružite nam se i postanite:

Saradnik za računovodstvo i kontroling

Broj izvršilaca: 1

Mesto rada - Zrenjanin

Neophodni uslovi:

Stručna sprema: minimum srednja stručna sprema ekonomskog usmerenja
Poželjno VII-1 stepen stručne spreme ekonomskog usmerenja
Radno iskustvo: poželjno 1 godina na istim ili sličnim poslovima
Rad na računaru: MS Office - napredni excel, baze podataka, internet
Vozačka dozvola B kategorije – poželjno
Strani jezik: engleski jezik – srednji nivo znanja

Opis posla:

Knjiži poslovne promene i kontroliše ispravnost dokumentacije za knjiženje
Knjiži u Glavnoj knjizi i vrši usaglašavanje sa analitičkim evidencijama
Vrši usaglašavanje potraživanja i obaveza
Vrši kontrolu i usklađivanje knjigovodstvene i poreske evidencije
Vrši usklađivanje poreskih obaveza sa Poreskom upravom
Knjiži ulazne i izlazne račune poslodavca i povezanih pravnih lica
Knjiži devizne izvode banaka i sravnjuje kartice sa stvarnim stanjem na izvodu
Knjiži nabavke osnovnih sredstava, razvrstavanje istih u poreske amortizacione grupe, aktiviranje osnovnih sredstava, unos u analtičku evidenciju, dodeljivanje inventarskog broja i raspoređivanje osnovnih sredstava po mestima troška
Prati analitičke evidencije potraživanja i obaveza i povezivanje faktura i uplata
Sravnjuje karticu Glavne knjige na kraju svake godine
Predlaže mere za unapređenje procesa u delokrugu svoga rada
Učestvuje u sprovođenju i stalnom poboljšanju sistema internih kontrola u skladu sa definisanim ciljevima Društva,
Učestvuje u operativnim aktivnostima u procesima planiranja i izrade planova i izveštaja
Pruža podršku poslovnim funkcijama u specifičnim ekonomskim i poslovnim analizama
Analiziran konkurencije, praćenje grane i rasta celokupnog tržišta i uticaj tih podataka na Društvo
Vrši planiranje pomoću analize konkurencija

Prijave sa biografijom možete poslati elektronski na e-mail:

posao@beohemija.com

Rok za konkurisanje je 07.06.2018. godine

Skoro postavljeni poslovi Beohemija d.o.o.

Pregledano: 509 puta