1

aplikant

Tehnolog površinske zaštite Puno radno vreme

na BANE MPI DOO u Sombor (Poslato na 23-05-2018)

Uslovi:
Vrsta radnog angažovanja: na određeno vreme
Zahtevani nivo obrazovanja: VII/1 stepen stručne spreme - diplomirani inženjer hemije/tehnolog
Radno iskustvo: poželjno iskustvo iz oblasti površinske zaštite
Mesto rada: Sombor

Opis posla
- Organizacija odeljenja galvanizacije
- Kontinuirano praćenje tehnologije
- Kontrola kvaliteta prevlake
- Istraživanja u oblasti osnovne hemije
- Praktičan rad u laboratoriji
- Analize I zakljuičivanja na osnovu eksperimenata
- Projektovanje hemijskih postrojenja
- Stručna podrška prodajji
- Pisanje izveštaja I preporuka u smislu unapređivanja proizvodnje sa aspekta galvanske zaštite

Uslovi za kandidate
- Poznavanje MS Office paketa, naročito Excel
- Znanje engleskog jezika
- Sposobnost za timski rad I poštovanje predviđenih rokova
- Sposobnost strateškog razmišljanja I planiranja
- Odlične organizacione I analitičke sposobnosti
- Vozačka dozvola B kategorije

Mi Vam nudimo
Rad u mladom I profesionalnom kolektivu, dinamično radno okruženje, mogućnost ličnog usavršavanja I razvoja, sigurnu I redovnu zaradu.

Prijava: Prijavu dostaviti poštom ili lično na adresu:
BANE MPI DOO
Sombor, Staparski put bb
Tel. 025/5416-161
Ili elektronskim putem na e-mail hr@bane.rs

Skoro postavljeni poslovi BANE MPI DOO

Pregledano: 414 puta