0

Aplikacija

Topioc Puno radno vreme

na AD Livnica ,,Ljig" u Ljig (Poslato na 23-05-2018)

Topioc

AD Livnica ,,Ljig” Beograd, Ljig

Poslodavcu potreban topioc, bez obzira na radno iskustvo.

Opis posla: rad na peći.

Obrazovanje:

topioničar – V stepen
IV i V stepen stručne spreme

Uslovi rada i ostali uslovi:

poželjno je iskustvo u radu na indukcionim pećima
obezbeđen smeštaj
obezbeđena ishrana
obezbeđen prevoz

Ako su izvršioci sa mestom prebivališta više od 25 km udaljenosti, poslodavac obezbeđuje smeštaj i ishranu za vreme rada u ,,Livnici Ljig”, kao i prevoz jednom mesečno.

Zainteresovani kandidati mogu se javiti poslodavcu na kontakt telefon: 011/3612-446 ili proslediti radnu biografiju na mejl adresu: livnicaljig@gmail.com ili se javiti lično, na adresu Kralja Milana br. 4/4-5, u periodu od 8 do 15h. Na razgovor poneti radnu biografiju.

Rok za dostavljanje prijava je
23.06.2018.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Srednja škola – IV stepen (4 godina)
Radno iskustvo u zanimanju
Nije bitno
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Ljig
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Određeno
Dodatne informacije
Rad u smenama
Obezbeđen prevoz
Obezbeđena ishrana
Obezbeđen smeštaj
Pripravnik
Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Skoro postavljeni poslovi AD Livnica ,,Ljig"

Pregledano: 1118 puta