3

Aplikacija

Pomoćni radnik Puno radno vreme

na AD Livnica ,,Ljig" u Ljig (Poslato na 23-05-2018)

Pomoćni radnik

AD Livnica ,,Ljig” Beograd, Ljig

Poslodavcu potrebni pomoćni radnici, bez obzira na radno iskustvo.

Opis posla: rad na pakovanju odlivaka i ostalim srodnim poslovima.

Obrazovanje: brusač – I i II stepen stručne spreme

Uslovi rada i ostali uslovi:

obezbeđen smeštaj
obezbeđena ishrana
obezbeđen prevoz

Za izvršioce koji ne poseduju navedena znanja, poslodavac će organizovati besplatnu obuku.

Ako su izvršioci sa mestom prebivališta više od 25 km udaljenosti, poslodavac obezbeđuje smeštaj i ishranu za vreme rada u ,,Livnici Ljig”, kao i prevoz jednom mesečno.

Zainteresovani kandidati mogu se javiti poslodavcu na kontakt telefon: 011/3612-446 ili proslediti radnu biografiju na mejl adresu: livnicaljig@gmail.com ili se javiti lično, na adresu Kralja Milana br. 4/4-5, u periodu od 8 do 15h. Na razgovor poneti radnu biografiju.

Rok za dostavljanje prijava je
23.06.2018.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Srednja škola – I stepen (1 godina)
Radno iskustvo u zanimanju
Nije bitno
Broj izvršilaca
4
Mesto rada
Ljig
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Određeno
Dodatne informacije
Rad u smenama
Obezbeđen prevoz
Obezbeđena ishrana
Obezbeđen smeštaj
Pripravnik
Napomena
Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Skoro postavljeni poslovi AD Livnica ,,Ljig"

Pregledano: 1387 puta