16

Aplikacija

Administrativni radnik (m/ž) Puno radno vreme

na Debox d.o.o. u Beograd (Poslato na 28-05-2018)

Kompanija Debox d.o.o. se bavi uvozom i veleprodajom zavesa i tapeta na teritoriji Srbije i Crne Gore. Više o našoj firmi i brendu, možete videti na sajtu megaconcept.rs.

Zbog povećanja obima posla, raspisujemo konkurs za sledeću poziciju:

Administrativni radnik (m/ž)
Beograd

Uslovi:

Viša / visoka stručna sprema.
Minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.
Sprovođenje marketinških aktivnosti i blagovremeno informisanje kupaca o istim.
Srednje znanje engleskog jezika.
Odlično poznavanje rada na računaru. (Windows, MS Office).
Pravilnost i tačnost podataka koje obrađuje i kvalitetno obavljanje podataka iz svog delokruga.
Vozačka dozvola B kategorije.
Opis posla:
Svakodnevni kontakt sa kupcima i primanje porudžbina od kupaca.
Izrada izlaznih faktura.
Dnevne, mesečne i godišnje analize prometa sa kupcima.

Nudimo:

Rad u dinamičnom okruženju sa mladim i pozitivnim ljudima.
Kvalitetnu obuku i stalno usavršavanje.
Dobre uslove rada i mogućnost napredovanja.

Rok za konkurisanje: 12.06.2018.

Pregledano: 1627 puta