0

Aplikacija

Agenti u korisničkom servisu sa znanjem nemačkog jezika Puno radno vreme

na Partners&Orka u Novi Sad (Poslato na 01-06-2018)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta Paradox Consulting iz Novog Sada, radi zakup oglasnog prostora radi potražnje za radnicima na poziciji: Agenti u korisničkom servisu sa znanjem nemačkog jezika

Mesto rada: Novi Sad

Opis posla:

-Primanje poziva, mejlova, porudžbina i reklamacija za Nemačku firmu (u domenu kataloške prodaje)

Uslovi rada:

-SSS
-Znanje nemačkog jezika (konverzacioni nivo)
-Poželjno iskustvo u call centru

Nudi se:

-Radno vreme:7h
-Zarada: početna 60.000 + putni troškovi + bonusi
-Mogućnost stručnog napredovanja i usavršavanja

Napomena:

Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon 060 33 13 666; 064 126 00 55

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners&Orka

Pregledano: 139 puta