0

Aplikacija

Vozač u službi transporta Puno radno vreme

na Univerexport d.o.o. u Novi Sad (Poslato na 04-06-2018)

Univerexport d.o.o.

Univerexport je najveći domaći maloprodajni trgovinskih lanac u Srbiji. U proteklih 28 godina stvorena je kompanija sa razgranatom prodajnom mrežom i preko 2500 ljudi čini kolektiv grupe Univerexport, sa različitim mogućnostima za sticanje znanja i razvoja postojećih veština, na velikom broju radnih mesta.

NudimoVam mogućnost da postanete deo našeg uspešnog tima na poziciji:

Vozač u službi transporta www.univerexport.rs

- Novi Sad –

Opšti uslovi:

Minimum III stepen stručne spreme
Poželjno radno iskustvo
Posedovanje vozačke dozvole C kategorije

Opis posla:

Upravljanje određenim motornim vozilom radi realizacije dnevnog plana transporta
Vrši utovar i istovar robe
Vodi putne naloge

Tražimo osobu koja je:

Odgovorna, savesna i posvećena poslu
Podjednako dobro funkcioniše samostalno i u timu

Ukoliko ste zainteresovani da postanete deo velikog tima i ostvarite svoja poslovna očekivanja, prijavite se popunjavanjem on-line formulara

sa obaveznom naznakom radnog mesta – Vozač u službi transporta 235.

Rok za prijavu 01.07.2018.

Skoro postavljeni poslovi Univerexport d.o.o.

Pregledano: 1130 puta