0

Aplikacija

Pomoćni radnik Puno radno vreme

na Auto Turing Stanojević d.o.o. u Beograd (Poslato na 11-06-2018)

Pomoćni radnik

Auto Turing Stanojević d.o.o. | Zanatske i lične usluge

Ovlašćeni partner za Toyota vozila „Auto Turing Stanojević“ d.o.o, ulica Smederevski put br. 35 Kaluđerica, Beograd zbog povećanog obima posla raspisuje oglas za prijem radnika – sledećih profila:

POMOĆNI RADNIK

1 izvršilac

Kandidat treba da bude vredan, pedantan, odgovoran i da ima želju da napreduje i usavršava svoje znanje

Uslovi rada i ostali uslovi:

· Minimum III/IV stepen stručne spreme: zanatska, saobraćajna, elektro ili mašinska struka

· Vozačka dozvola B ili C kategorije

· Minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

· Obavezno osnovno znanje engleskog jezika

· Poznavanje rada na računaru i/ili auto dijagnostici

· Poznavanje i poštovanje procedure rada kao i poštovanje zadatih rokova

Opis posla:

- poslovi redovnog servisiranja, održavanja, pranja, popravke i zamene rezervnih delova na motornim i lakim terenskim vozilima u garantnom i van garantnom roku.

Radnu biografiju poslati elektronski na e-mail adresu: office@toyota-turing.rs ili na adresu: Auto Turing Stanojević d.o.o., Smederevski put br.35, 11130 Kaluđerica, Beograd

Trajanje oglasa: 30.06.2018.

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Rok za dostavljanje prijava je
30.06.2018.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Srednja škola – III stepen (3 godina)
Obrazovanje kandidata
Elektrotehnika i telekomunikacije , Mašinstvo , Saobraćaj
Radno iskustvo u zanimanju
Više od 1 godine
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Beograd-Zvezdara
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Određeno
Vozačka dozvola
B – Obavezno, C – Poželjno

Napomena

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Jezik:

Engleski Niži

Računarske veštine:

Windows Srednji
Internet Srednji

Pregledano: 861 puta