0

Aplikacija

Radnik na održavanju mašina/bravar - mehaničar; Viljuškarista - magacioner Puno radno vreme

na BANE MPI u Sombor (Poslato na 13-06-2018)

Radnik na održavanju mašina/bravar - mehaničar; Viljuškarista - magacioner
Oglas važi od: 13.6.2018.

„BANE MPI“ DOO
Beograd - Zemun, Ogranak pogon Sombor
Staparski put bb
tel. 025/541-6161

Radnik na održavanju mašina/bravar - mehaničar
na određeno vreme

Opis posla:
stalna kontrola, održavanje i popravka mašina, opreme i objekata (preventivno i tekuće održavanje, saradnja pri generalnom remontu, povremena izrada i dorada rezervnih delova); mehaničko štelovanje mašina; izrada metalnih konstrukcija i održavanje alata; montaža ili saradnja pri montaži opreme; drugi poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca.

USLOVI:
IV ili III stepen stručne spreme - mašinski tehničar, mehaničar, bravar; specijalista za industrijske mašine (metaloprerađivačka industrija); najmanje tri godine radnog iskustva na istoj ili sličnoj poziciji; sposobnost da samostalno dijagnostikuje i otklanja standardne kvarove mašina; poželjno položen vozački ispit B kategorije i spremnost za rad u tri smene. Uz prijavu je potrebno priložiti: dokaz o stručnoj srpemi i poslovnu biografiju. Oglas je otvoren do popune radnog mesta.

Viljuškarista - magacioner

Opis posla:
svakodnevno upravljanje viljuškarom; prijem robe u magacinu; otprema robe u magacinu; obezbeđivanje neometanog rada u magacinu; poštovanje procedura i bezbednosti na radu.

USLOVI:
posedovanje odgovarajućeg sertifikata za upravljanje viljuškarom; potrebno prethodno radno iskustvo. Oglas je otvoren do popune radnog mesta.

Skoro postavljeni poslovi BANE MPI

Pregledano: 672 puta