0

Aplikacija

Magacinski radnik; Vozač Puno radno vreme

na ERG DOO u Pećinci (Poslato na 13-06-2018)

Magacinski radnik; Vozač
Oglas važi od: 06.6.2018.

ERG DOO
Šimanovci – Pećinci, Radnička 11
tel. 011/220-6677
e-mail: tatjana.ivosevic@voxelectronics.com

Magacinski radnik u visokopaletnom skladištu
na određeno vreme 6 meseci
6 izvršilaca

Opis posla: magacinski poslovi u visokoregalnom skaldištu u Šimanovcima.

USLOVI: srednja škola III, IV stepen stručne spreme; magacioner; radno iskustvo nebitno, prioritet imaju kandidati sa licencom za viljuškar i praktičnim iskustvom na sličnim poslovima uz korišćenje viljuškara; vozačka dozvola sa B kategorijom i završena obuka i licenca za rukovanje viljuškarom. Rad u smenama (I i II smena), radnim danom radi se 7 časova, a subotom 5 časova. Obezbeđen je prevoz.

Vozač

Opis posla: obavljaće prevoz, kombijem i kamionima.

USLOVI: vozač, sa B i C kategorijom; KV; III, IV, V stepen stručne spreme; vozač drumskog vozila, vozač teretnog motornog vozila; tehničar drumskog saobraćaja – specijalista; radno iskustvo na sličnim poslovima od minimum 24 meseca. Obezbeđen je prevoz. Dostaviti dokaz o radnom iskustvu kao vozač sa B i C kategorijom.

OSTALO: Kontakti sa poslodavcem: mejlom, dostavljanje radnih biografija na uvid na imejl adresu: HR_team@voxelectronics.com, lice za kontakt: Tatjana Čelebić.

Pregledano: 38 puta