0

Aplikacija

Tehničar za auto detailing Puno radno vreme

na Titanium d.o.o. u Beograd (Poslato na 14-06-2018)

Tehničar za auto detailing

“Titanium” DOO Beograd-Rakovica

Poslodavcu potrebno lice za rad na poslovima na detaljnom čišćenju i poliranju automobila.

Opis posla:

Radno mesto je adekvatno za žene i za muškarce podjednako
Obim posla obuhvata detailing 1 do 3 automobila u jednom danu
Posao obuhvata detaljno čišćenje i poliranje automobila kao i prateće detailing usluge
Rad u klimatizovanom prostoru

Uslovi rada i ostali uslovi:
Redovna isplata zarade i prijava zaposlenja
Adekvatno plaćen posao uz zagarantovano napredovanje i povećanje zarade
Radno vreme je podeljeno u 2 smene, prva smena od 8-15h, druga smena od 13 do 20h.
Obavezno radno iskustvo: minimum 3 godine na bolo kojoj poziciji (nije neophodno iskustvo iz ove oblasti).
Mole se zaintresovani kandidati da pošalju biografiju na posao@titanium.rs

Kandidati koji prođu u uži izbor biće kontaktirani radi dogovora oko usmenog razgovora.

Sva dodatna pitanja će biti razjašnjenja na razgovoru za posao.

Рок важења
30.06.2018.
Захтевани ниво квалификација
Средња школа – III степен (3 година)
Радно искуство у занимању
Више од 3 године
Број извршилаца
2
Место рада
Београд-Раковица
Врста радниг односа / ангажовања
Неодређено

Напомена

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Језик:

Енглески Средњи

Pregledano: 1253 puta